Online Flört Online Romantizm

İrem Hattat – Kitap: Çevrimiçi Aşktan Gerçek Dünyaya Yolculuk
Dijital dünyada milyonlarca kişi teknolojiyi kullanarak online buluşuyor, flört ediyor, ilişkilere başlıyor ve sonlandırıyor… Tüm dünyanın dijitalleşmesi ile ilişkide yeniden oluşan kurallara farklı bir açıdan bakan İlişkilerimizin Değişen Dünyası: Online Flört Online Romantizm Kitabı siz okuyucularım ile buluşuyor. The Kitap Yayınları tarafından raflarda yerini alan eser, dijital çağda aşık olmak, kendini sevmek, sevilmek ve yakınlaşmanın değişimi üzerine bilgileri, görüşleri ve çıkarımları ele alırken, gerçek hayatta ilişkileri iyileştirmeye yönelik bir yol haritası sunuyor.

İlişki ve aile danışmanı olarak yıllardır biriken tecrübelerimle, online flört şiddetinden, ilişkileri bozan teknoloji bağımlılığına ve dijital aşkın ilişkilere getirdiği olumsuzluklara kadar birçok konuyu ele alıyorum. Adım adım online flört uygulaması kullanmaktan, ilişkiyi yaşamaya, ayrılmaya ve yeniden başlamaya kadar önerilerimin bulunduğu kitapta, yaşam biçiminden mutsuz eşlerin, kendini duygusal yönden yoksun, reddedilmiş, terk edilmiş hisseden yıpranmış ilişkilerin taraflarının bu durumla nasıl mücadele edeceğini sunuyorum.

Dijital çağda ilişkileri odağına alan İlişkilerimizin Değişen Dünyası: Online Flört Online Romantizm Kitabı, Makineden sevgili olur mu? Online ilişkiler offline ilişkilerin yerini alabilir mi? Sanal alemde, gerçek dünyada olduğu gibi, flört yeteneği dış görünüşe mi bağlı? gibi soruları ve “Online flört şiddeti ve başa çıkma yolları”, “Eşiniz bunları yapıyorsa sanal dünyada aldatıyor olabilir” konularıyla ilişkilere ışık tutuyor.

Satın Al

 

1 Yorum

  • Anonim

    4 yıllık bir beraberliğimiz var. Geçen hafta erkek arkadaşımın Online bir başka kadınla yazışmalarını buldum ve yıkıldım. Toparlarmıyız emin değilim.

Siz de hikayenizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir